Lemeks Mets

 

Lemeks Mets on kaubamärk, mis koondab Lemeks Gruppi kuuluvaid metsavarumisettevõtteid. Kodumaine kapital ja sellest tulenev paindlikkus võimaldab meil otsuseid langetada kiirelt ja kohalikke olusid arvestades.

Varutud puitu töötleme Lemeks Grupi ettevõtetes, andes sellele lisandväärtuse Eestis. Nii tõstame kohalikku tööhõivet ning meie töötajate, partnerite ja klientide rahulolu.

Me majandame metsa säästlikult ja loodussõbralikult sellisel viisil, et säiliksid metsade elurikkus, produktiivsus ja looduslikud protsessid. Tööde teostamisel järgime metsa majandamise head tava ning keskkonnastandardeid. Raieõiguse võõrandamise puhul nõustame metsaomanikku ka metsauuendustööde küsimustes.

Meie tegevuspiirkondadeks on Eesti ja Põhja-Läti kõige metsarikkamad alad ning sadamaterminalide kaudu ekspordime Euroopasse põhiliselt sortimente, millele kodumaine nõudlus puudub. Meie aastane puidukäive ulatub 800 000 tihumeetrini.

Lemeks AS on Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu asutajaliige.

Lemeks Sadamad AS omab Forest Stewardship Council® tarneahela grupisertifikaati FSC-C011434. Küsige FSC® sertifitseeritud tooteid.